Migrelo – Polacy w Niemczech

Finden Sie alle nationalen und internationalen Informationen zu Deutschland. Wählen Sie im City Stuff Magazin die Themen aus, über die Sie mehr erfahren möchten

Monday Night Football: Wikingowie wygrywają 17-9 z Pierce

Obrazy Getty

Dolvin Cook rzucili się 89 jardów na 28 niesie i Kuzyni Kirka Minnesota Vikings pokonali dwa przyłożenia w wygranym 17-9 nad Chicago Pierce w poniedziałek wieczorem.

W meczu, który był daleki od kliniki ataku dla obu drużyn, Wikingowie popełnili wystarczająco dużo i popełniali mniej błędów.

Niedźwiedzie potknął się cztery razy, a trzy zostały uratowane przez Minnesotę. Justin Fields, Damier Byrd i David Montgomery Wszystko, co stracone, natknęło się na niedźwiedzie.

Justin Jefferson Wikingowie objęli prowadzenie w 12-jardowej przepustce od Cousins ​​podczas drugiego przejazdu nocy w Minnesocie. Potknięcie, które przegrał Fields, dało więcej punktów Greg Józef 37-jardowy rzut z pola przeliczony 10-0.

Niedźwiedzie przeżyły, nie pozwalając Montgomery’emu na stracone punkty potknięcia Kair Santos Pierce dodał 10-3 w drugiej kwarcie, strzelając z pola 34 jardów.

Minnesota przeszła 77 jardów w 12 meczach z pomocą 20 jardów na karę Bears. Ihmir Smith-Marset Aby zwiększyć przewagę Wikingów do 17-3, złapał przyłożenie 7 jardów.

Krewni rzucili w nocy na zaledwie 87 jardów, kończąc podania 12 na 24 z dwoma punktami i jednym przechwyceniem.

Wikingowie zdołali zaledwie 193 jardów całkowitego ataku w drugiej połowie, aby przejść trzy i cztery kolejne przejazdy i dać Chicago szansę na powrót do gry w nocy. Jednak nie byli w stanie tego zrobić.

Niedźwiedzie zrzuciły go trzy razy z rzędu w czwartej kwarcie, a wszystkie trzy piłki trafiły głęboko w okolice Minnesoty.

Linebacker Wikingów Eric Kendricks Został wyrzucony z boiska po uderzeniu w ślizgające się pole w głowę w połowie czwartej kwarty.

Pola najpierw opadły i zapadły się w pozycji pionowej. Kendrick Fields zaatakował od kasku do kasku i został zdyskwalifikowany z reszty gry za błąd osobisty.

Linia 7 jardów w Minnesocie dała Pierce pierwszy i gol. Jednak ciasne wyniki Jimmy Graham Nie można zabezpieczyć trzeciego przejścia w dół w końcowej strefie i szerokim odbiorniku Dornell Mooney Czwarte Miasto nie mogło złapać przełęczy i nie mogło być na granicy, aby trzymać niedźwiedzie z dala od planszy.

Siehe auch  Departament Sprawiedliwości pozwał Teksas za zatwierdzone przez Republikanów mapy redefinicji

Byrd rzucił podanie, które spowodowałoby przesunięcie czwartego dołu przy kolejnym posiadaniu Chicago.

Ostatni quiz na 19-jardowym przyziemieniu Przepustka z Fields Jasper Horstead Zamknął ostateczny deficyt 17-9. Nie próbowano zdobyć dodatkowego punktu, ponieważ nie miało to znaczenia dla wyniku gry.

Fields zakończył noc z 285 jardami i 26-off-39 z przyłożeniem. Montgomery prowadził na ziemi z 60 jardami w 18 noszeniach. Kometa Cole’a 71 jardów miało sześć haczyków.

Po tej porażce Pierce został oficjalnie wyeliminowany z play-offów.