Migrelo – Polacy w Niemczech

Finden Sie alle nationalen und internationalen Informationen zu Deutschland. Wählen Sie im City Stuff Magazin die Themen aus, über die Sie mehr erfahren möchten

Złoci grają w Carson Vents w późnej fazie wybuchu, zwiększając w ten sposób ich szanse na wybranie Orłów w pierwszej rundzie.

Obrazy Getty

Golds zakończyli swoje 45-30 zwycięstwo nad Jets w czwartkowy wieczór bez niespodzianek. Ale fakt, że zaczyna się kwartał Otwory Carson To brzmiało jak wielka wiadomość dla orłów.

Reguły handlowe, które wysłały Ventes z Filadelfii do Indianapolis mówią, że jeśli Ventes zagrają 75% snoopów atakujących Golds w tym sezonie lub jeśli Ventes zagrają 70% Snoops and Golds, Orły otrzymają wybór w pierwszej rundzie Golds 2022 . Twórz play-offy. W przeciwnym razie Orły wybierają drugą rundę Golds.

Jeśli Złoci chcą priorytetowo bronić swojego wyboru z pierwszej rundy, najłatwiej to zrobić, aby usunąć Ventów z już rozstrzygniętych gier. Ale to nie jest to, co robią. Wentz rozegrał 100 procent ataków Goldsów w czwartek wieczorem, chociaż mecz w drugiej połowie nie budził wątpliwości. Vent zagrał 100-procentowy atak na Golds, pokonując Teksańczyków 31-3.

W dziewięciu meczach Vents zagrał ponad 99 procent atakujących zdjęć Goldów. Kontuzja Wendta może uniemożliwić Goldom wysłanie swojego wyboru w pierwszej rundzie do Orłów, ale słaba sytuacja Golds w tym momencie może być kontuzją, która może spowodować, że Wendz opuści kilka ostatnich meczów. Sezon: Może to wystarczyć, aby zabić pozostałą pewność siebie w play-offach, ale nie wystarczy, aby spaść otwory wentylacyjne poniżej 75-procentowego limitu.

Dla Orłów oglądanie gry Vents w każdej sekundzie to świetna wiadomość. Filadelfia ma również własną selekcję w pierwszej rundzie, a Miami jest gotowe, aby być w doskonałej formie w dniu draftu.

Siehe auch  Selbst 4.000 Schritte pro Tag können enorme gesundheitliche Vorteile haben.