April 27, 2024

Migrelo – Polacy w Niemczech

Finden Sie alle nationalen und internationalen Informationen zu Deutschland. Wählen Sie im City Stuff Magazin die Themen aus, über die Sie mehr erfahren möchten

Jakeem Grant posłał piłkę z powrotem na 97 jardów do przyłożenia, a Pierce prowadził 27-21 w przerwie.

Obrazy Getty

Wygląda jak worek zamykany sznurkiem.

Pierce i Packers zdobyli po trzy przyłożenia w drugiej kwarcie Niedzielna noc piłka nożna Mecz, a Chicago dodał cel z pola.

Odbiorca Jakeem Grant Pierce objął prowadzenie 10-0. Ale potem obrócił piłkę wokół 97 jardów, uzyskując przyłożenie pod koniec kwarty, dając Chicago prowadzenie 24-14.

Packers odpowiedzieli szybkim czteromeczem, zakończonym 75-jardową jazdą Aaron Rodgers 38 jardów przyziemienia do odbiornika Tawante Adams.

Rodgers mija 203 jardy z parą przyłożeń na 21 z 15. Alan Lazard Prowadzi drużynę z czterema chwytami na 58 jardów z DD. Adams ma trzy przyjęcia na 56 jardów.

W swoim pierwszym starcie od złamania żebra przeciwko Ravens w jedenastym tygodniu, Fields wykonał podania 9 z 16 na 150 jardów z dwoma przyłożeniami i jednym przechwyceniem. Biegł sześć razy na 44 jardy i był czołowym rusherem Bears.

Specjalne zespoły Greenpeace były problemem przez całą noc, a Chicago otrzymało kilka dobrych kopnięć, aby rozpocząć jazdę na własnych 41- i 42-jardach. i Mason Crosby Kick-off został wysłany poza granice, aby umieścić Chicago w swoich własnych latach 40-tych.

Packers również w swoim atakującym składzie, z odpowiednią obroną, są podatni na kontuzje Billy Turner Opuścił mecz z kontuzją kolana w drugiej kwarcie. Został już zwolniony. Transmisja NBC pokazała, że ​​Turner uderza w hełm o podłogę z frustracją na krótko przed wejściem do namiotu.

Starszy liniowiec szturmowy Dennis Kelly Przyszedł zastąpić Turnera.

Siehe auch  Lewiston, Maine, aktive Schießerei: Nach Angaben der Behörden 22 Tote nach mehreren Vorfällen