April 19, 2024

Migrelo – Polacy w Niemczech

Finden Sie alle nationalen und internationalen Informationen zu Deutschland. Wählen Sie im City Stuff Magazin die Themen aus, über die Sie mehr erfahren möchten

Liderzy w rankingu ładowarek: Travis Kells przekracza wyniki kariery dzięki Walk-Off DD, aby podnieść Kansas City

Dzika noc w Los Angeles zakończyła się dynamiczną zabawą. W dogrywce w czwartek kapitanowie pokonali Chargersa, Patricka Mahomesa 34-jardową przepustkę do przyłożenia do Travisa Kellsa, który złapał rekordowe w karierze 191 jardów i 10 podań za dwa przyłożenia. Zwycięstwo Chiefs 34-28 było siódmym z rzędu zwycięstwem Kansas City, podczas gdy w tym sezonie awansowało 10:4. Ładowarki, którym brakowało trzech ważnych zmian czwartego pod rządami podczas regulacji, spadły do ​​8-6.

Liderzy objęli prowadzenie 14-13 w czwartej kwarcie, zanim obie drużyny połączyły się i zdobyły 29 punktów w ostatniej zwrotce. Los Angeles dwukrotnie objęło prowadzenie w czwartej kwarcie, ale nie mogło powstrzymać Mahomsa, który w czwartej kwarcie rzucił dwa przyłożenia, pokonując Kells w dogrywce jednej minuty i 15 sekund.

Na początku meczu Los Angeles przeżyło niefortunny obrót wydarzeń po powrocie Andre Robertsa z 75-jardowego meczu otwarcia. Po dwóch przejazdach Austina Ecklera, 19 jardów dalej, Mike Williams nie był w stanie złapać pocisku Justina Herberta w ostatniej strefie na sekundę i gol. Dwa mecze później, po próbie złapania podania Herberta w końcowej strefie, Donald Burham został znokautowany z boiska po upadku na głowę w ciasnej końcówce. Podczas badania urazu głowy w UCLA Harbor Medical Center Burham został zepchnięty z boiska i był w stabilnym stanie.

Aby objąć prowadzenie 7-0 po biegu na 7 jardów Michaela Burtona, błąd Chiefs w 10 meczach szybko przesunął się o 95 jardów. Mahomes ukończył 14 jardów dla Kells w jednej z głównych sztuk Drive, drugie i 14. miejsce. Liderzy jechali na kolejną jazdę, zanim obrona Chargers złapała ich na bramce. Ofensywa Chargers przejechała 75 jardów w 10 meczach i zdobyła pierwsze punkty w nocy. Herbert, który pojechał 3 na 40 jardów, zakończył jazdę z 1-jardowym biegiem przyziemienia.

Po trzy-i-out Chiefs, Herbert i ofensywa Chargers objęli prowadzenie 14-10 przy użyciu wąskiego pola. Herbert przezwyciężył pośpiech i zakończył 42-jardową jazdę, kiedy znalazł Jalena Caitona w końcowej strefie z wynikiem 4 jardów. Touch Down Herberta był jedynym basem na dziewięcioodcinkowym napędzie Chargers.

Siehe auch  Nick Cannon aktualisiert Jamie Foxx während des Krankenhausaufenthalts (exklusiv)

The Chiefs zajęli czwarte miejsce i strzelili, z czego połowa zakończyła się tak, jak zaczęła. W ostatnim meczu połowy podanie Herberta zostało odbite na linii krzykliwego labiryntu przez obrońcę Daniela Sorensena, co dało Chargers prowadzenie 14-10 w przerwie.

Kansas City następnie wjechał na linię 2 jardów Chargers, przed którą Michael Hartmann nie mógł wykorzystać niskiego podania Mahmosa na piłkę i bramkę. Ładowarki pojechały – zgadliście – i znowu spadły o czwartą. Ale tym razem Chargers zrobili pierwszy krok w biegu na siedem jardów Joshuy Kelly’ego. Ale świętowanie Chargers zostało przerwane, gdy Dershan Warden wypuścił piłkę z uchwytu Kelly’ego na trzecim i gola, gdy linebacker Chiefs Ben Neeman odzyskał piłkę. Pierwsi oddali piłkę do Chargers, jednak podanie Mahomsa zostało odbite w powietrzu przez Uchenna Navosu. W następnym meczu Eckler wykonał 21-13 z biegu na 2 jardy.

Po ukończeniu 69 jardów z Mahomsa do Gellsa, liderzy wyrównali „1 jardowe podanie Mahomsa do Dyrek Hill i decyzję Mahomsa” na dwupunktową zmianę do Clyde Edwards-Helier. Ale Chargers szybko zmierzyli się z 11-meczową, 75-jardową jazdą, która zakończyła się Keenanem Allenem przez podanie Herberta. Mahomes – Grając po przejściu 32 jardów nogami, ofensywa Chiefs ponownie odpowiedziała, gdy uderzyli w Kellsa, uzyskując wynik końcowy. Żadna z drużyn nie była w stanie strzelić gola pod swoją ostateczną kontrolą, co spowodowało, że mecz rozpoczął się w dogrywce. W piątej grze dogrywki Gells złapał podanie Mahomsa, zanim uniknął kilku ładowarek, zanim znalazł ostatnią strefę.

Siehe auch  Wegmans schließt eines seiner größten Lebensmittelgeschäfte. Der ungewöhnliche Standort wirkte sich negativ auf das Geschäft aus

Przyjrzyj się bliżej, jak wygląda dzika noc w Hollywood.

Dlaczego wodzowie wygrali

Jak powiedział kiedyś narrator NFL Films, John Fasanda: „Duże zespoły nie zawsze są najlepsze, są najlepsze wtedy, kiedy powinny”. Ten cytat dotyczy funkcji szefów czwartkowej nocy. Chociaż czasami byli lepsi, liderzy awansowali, gdy obie strony piłki były bardzo ważne. Kansas City awansowało do dwucyfrowej przewagi, a następnie odpowiedziało, gdy Chargers nabrał rozpędu w drugim kwartale.

Każdy z czwartych przyłożeń przestępstwa Chargers w Kansas City odpowiedział na dwa przyłożenia. A po wygraniu coin flipa po dogrywce, przestępstwo Mahersa, Gellsa i Chiefsa zakończyło problem, odsuwając na bok wysokooktanową ofensywę Herberta i Chargera.

Dlaczego ładowarki zawiodły?

To jest prostota. Ładowacze nie zmienili wystarczająco swoich czwartych prób konwersji pod rząd. Los Angeles było tylko 2 na 5 w czwartej przegranej i odeszło z większą ilością punktów na boisku. Niezdolność mahomów z Los Angeles (rzucił na 410 jardów) i Kells Chargers była kolejnym ważnym czynnikiem w porażce.

Punkt zwrotny

Chargers dwukrotnie utrzymywał prowadzenie na linach po tym, jak pod koniec czwartej kwarty przejął prowadzenie 28-21. 1:48 Mahmos, który przez resztę sezonu zajmował trzecie i 10. miejsce, zaatakował Hilla, zdobywając 20 jardów przewagi. Dwa mecze później, Chargers zmierzyli się z drugim i dziewiątym miejscem z 39, z 32-jardowym turkotem Mahomsa, który ustawił swoje podanie na przyłożenie do Kellsa w 1:16.

Gra o tron

Gells zakończył swoją wielką noc zwycięskim wynikiem. W sztuce Mahomes na chwilę wyłącza zabezpieczenia ładowarek, zamykając Edwardsa-Hellera w mieszkaniu. Ale Mahomes wrócił i wykończył dla Kellsa, który wrócił do góry, zanim pobrudził sześciu obrońców Chargers.

Godny zacytowania

Taka jest mentalność każdego, z kim gramy. Czułem się bardzo dobrze z tymi wszystkimi wynikami. … Tak będziemy tutaj grać. Kiedy jest rozgrywający taki jak my, będziemy popełniać przestępstwo. będziemy grać, ponieważ wy jesteście z Kansas. Tak gramy przeciwko City, w ten sposób będziemy ostatnim zespołem, jakim moglibyśmy być. – Trener Chargers Brandon Staley w swoim czwartym kasynie.

Siehe auch  Bei dem Erdbeben in Nepal sind mindestens 128 Menschen ums Leben gekommen, und Beamte gehen davon aus, dass die Zahl noch steigen könnte

„Kiedy niósł świat na swoich ramionach, dziecko, pojawił się, mówię wszystkim, którzy nienawidzą, [Mahomes] Prawdziwa okazja, pokazał to ponownie dziś wieczorem. … Słyszałem, że niektórzy mówili, że nie pójdziemy na play-offy. [Mahomes] Nie najlepszy rozgrywający w lidze. Wspaniale jest widzieć, jak wszyscy w tym zespole pokonują dziś przeciwności i wygrywają ”.

Co dalej

Jadąc do Houston, aby zmierzyć się z Los Angeles Texans, wezmą udział w meczu z Jaguarami z dwoma zwycięstwami w 15. tygodniu 2-11. Kansas City pokonało Pittsburgh 6-6-1 w niedzielnym meczu u siebie z Tytanami 9-4.