April 27, 2024

Migrelo – Polacy w Niemczech

Finden Sie alle nationalen und internationalen Informationen zu Deutschland. Wählen Sie im City Stuff Magazin die Themen aus, über die Sie mehr erfahren möchten

Orły kontra Punktacja kowbojów: Doug Prescott rzuca pięcioma DT, pobijając jednosezonowy rekord Tony’ego Romo na trasie Dallas Route

W sobotę Dallas Cowboys otworzyli ogień do wszystkich cylindrów, udowadniając, że ich atak był jednym z najlepszych w NFL. Niestety Cowboys nie potraktowali gry poważnie, ponieważ Philadelphia Eagles była bezpieczna na swoim miejscu playoff.

Dak Prescott ukończył 21 z 27 na 295 jardów z pięcioma podaniami przyziemienia i zero przechwytów, grając 51-26 w porażce w czwartej kwarcie. Podczas gdy zwycięstwo było przyjemne dla Dallas, Filadelfia siedziała przy wszystkich jego otwieraczach poza Johns Hertz i Jason Gells (którzy ustawili się w pierwszej kolejce), Devonta Smith i DJ Edwards.

Prescott zdał Tony Romo Najwięcej podań przyziemienia w sezonie w historii Cowboys 37. Wszedł do gry z 32 podaniami przyziemienia w nocy, cztery za Romo dla znaku franczyzowego (Romo rzucił 36 podań przyziemienia dla Cowboys w 2007 roku). Ezekiel Elliott ukończył 18 przeniesień na 87 jardów, co dało mu w tym roku 1000 jardów biegu, co po raz czwarty w życiu przekroczył płaskowyż. To pierwsze ponad 60 jardów Elliotta w grze od 6. tygodnia.

Gardner Minshow i The Eagles dobrze wykonali piłkę przeciwko obronie pierwszego zespołu Cowboys w pierwszej połowie, ale w drugiej połowie zdołali zdobyć tylko siedem punktów przeciwko obronie pierwszego zespołu Dallas. Minshou ukończył 19 na 33 na 186 jardów za dwa przyłożenia i wypełnił nieaktywny herc. Kenneth Cainwell miał 12 podań na 83 jardy i przyłożenie, podczas gdy Philadelphia rzuciła się na 149 jardów, dając prawo do największego tempa w sezonie. Smith złapał trzy łapy na 41 jardów. Zanim został usunięty z gry, przeszedł do Dysona Jacksona, najbardziej cenionego przez Eagles Rookie w historii serii (916).

Orły mogą zająć 6. miejsce, nawet jeśli 49 graczy przegra, a Święci wygrają. The Cowboys zapewnili już sobie mecz playoff u siebie, wygrywając NFC East, a maksymalne, jakie mogą podbić w fazie playoff, to miejsce nr 2 i będą potrzebować pomocy w niedzielę, aby to osiągnąć. Jeśli Dallas zajmie drugie miejsce, dwa mecze play-off u siebie zostaną potwierdzone, jeśli Cowboys dotrą do półfinału sezonu pozasezonowego.

Siehe auch  Eagles‘ Lane Johnson erhält 1 Jahr Verlängerung für 33,4 Millionen Dollar, sagt eine Quelle

Dlaczego kowboje wygrali

Dallas chciał przejść do play-offów po brutalnej porażce z Arizoną, która wypchnęła Cowboys z wyścigu o przewagę na własnym boisku podczas play-offów NFC. Doug Prescott i atak pierwszego zespołu grali dobrze w czwartej kwarcie, a obrona pierwszego zespołu grała głęboko w drugiej połowie. The Cowboys osiągnęli tempo, jakiego chcieli, w meczu z drugą i trzecią obroną Eagles, gdy Prescott wykonał pięć przyłożeń, a Dallas popełnił 475 jardów.

Prescott wyglądał tak rześko jak zawsze, a Ezekiel Elliott po raz pierwszy od października pokonał dystans 60 jardów. Dallas zagra bardzo trudną obronę w przyszłym tygodniu, więc trudno zrozumieć, jak ofensywa była przeciwko drużynie z Filadelfii z wyraźnie innymi motywami w tygodniu 18.

Dlaczego pojawiły się orły?

Orły zdecydowały się wycofać wszystkich z wyjątkiem trzech swoich początkowych graczy, którzy już w przyszłym tygodniu doszli do play-offów. Ich debiutanci nie pokonaliby Cowboys, ale walczyliby lepiej. To był mecz 17-17 w pewnym momencie i Orły rzuciły się na 149 jardów, ale obrona pozwoliła Dallasowi na siedem przyłożeń w siedmiu podaniach. Niezależnie od tego, czy trener gra ze swoimi początkowymi zawodnikami, czy nie, trudno w ten sposób pokonać jakąkolwiek drużynę piłkarską.

Punkt zwrotny

The Cowboys zdołali zdobyć 14 punktów w ostatnim 3:40 pierwszej połowy, gdy Prescott pokonał 4-6 na 42 jardy, aby podnieść Dallas 23-17 na 1:48. Drugi kwartał. Prescott rzucił podanie z 26 jardów do Amary’ego Coopera w drugim i trzecim miejscu, aby ustawić swoje 2-jardowe podanie do Daltona Schultza na dysku – łatwy pokaz na polu Dallas.

Po rozegraniu zaledwie sześciu meczów, kiedy Orły próbowały zdobyć bramkę tuż przed przerwą, Arin Sibos pokonał 21 jardów i miał kiepską piłkę i wystartował na 43 jardowej linii Filadelfii, by ponownie dać Dallasowi prowadzenie. Prescott pokonał 3 za 4 na 43 jardach, co spowodowało, że Schultz otrzymał podanie z 9 jardów przy przyziemieniu, które podniosło Cowboys 30-17 w przerwie, która trwała zaledwie 19 sekund. Ta motywacja odebrała nadzieję Orłów w żałobie i opuściła tam Dallas.

Siehe auch  Nikola Jokić, die Nuggets gewinnen die Saison, die Celtics erhalten einen Realitätscheck

Gra o tron

Doug Prescott zyskuje tu uznanie, przewyższając Tony’ego Romo w rekordzie jednosezonowych podań przez Cowboys. Prescott znalazł Coreya Clementa, który po raz piąty podał przyłożenie w czwartej kwarcie, ustanawiając swój 37. rekord w tym sezonie.

Prescott odkrył Clementa, bohatera Eagles Super Bowl, który zdobył 8 jardów, co zakończyło jego ostatnią nocną podróż. W nocy ukończył pięć jardów mniej niż 300, ale zakończył mecz z oceną 151,8.

Cytat

„Naprawdę chciałem upewnić się, że niektórzy z chłopaków będą w pełni zdrowi, aby przygotować ten zespół do play-offów. Celem jest wygranie play-offów, a nie tylko play-offów”. – Główny trener Orłów, Nick Siriani, odchodzi do swojego wyjściowego składu na finał sezonu zasadniczego.

Orły rozegrały trzy mecze w ciągu 13 dni i przypieczętowały swoje miejsce w playoffach, więc była to najwyższa liczba rozstawiona, jaką mogli wygrać. Nie ma powodu, aby grać na starterach w grze, która ma 6 nasion – i tak mogą dostać ją od świętego. Zwycięstwa i 49ers pokonują niedzielę. Filadelfia chciała odpocząć przez tydzień.