März 29, 2024

Migrelo – Polacy w Niemczech

Finden Sie alle nationalen und internationalen Informationen zu Deutschland. Wählen Sie im City Stuff Magazin die Themen aus, über die Sie mehr erfahren möchten

Pittsburgh Steelers QB Ben Rothlisberger wygrywa, wygrywa ostatni możliwy mecz na Haynes Field

Pittsburgh – Zaledwie minuty przed rozpoczęciem swojego ostatniego meczu na Haynes Field, Ben Rothlisberger W poniedziałek wieczorem zmierzył się z kapitanami Cleveland Browns Game w logo Pittsburgh Steelers‘ Midfield.

Koledzy kapitanowie Steelers Gra Hayward i Derek Watt Podczas marszu do Rzutu Monetą zwykle parkowali rozgrywającego bokiem, ale para stała przez chwilę i pozwalała rozgrywającemu iść dalej bez nich.

Kiedy Rothlisberger zorientował się, co się dzieje, gestem nakazał im wrócić z nim, ale para się wycofała. Rothlisberger kontynuował, dopóki nie został sam w pomocy, aby rzucić ostatnią monetę w Haynesfield w swojej 18-letniej karierze.

To był gest starszego gracza, że ​​powiedział, że chce wygrać w poniedziałek wieczorem, a nie luksus i okoliczności, kiedy pożegnał się ze swoim boiskiem.

Następnie Steelers spełnili największe pragnienie Rothlisbergera, 26-14 przeciwko Browns.

„Jestem bardzo wdzięczny tym fanom i temu miejscu. Nie ma takiego miejsca” – powiedział Rothlisberger ze łzami w oczach podczas wywiadu z ESPN po meczu.

Plan ataku Steelerów opierał się na ramieniu Rothlisbergera, a rozgrywający wykonał 34 podania w pierwszej połowie – drugie najwięcej w pierwszej połowie jego kariery w NFL, wliczając w to play-offy. Niemniej jednak 39-latek rzucił tylko 96 metrów do pierwszej połowy, stając się pierwszym zawodnikiem od 40 lat, który wykonał co najmniej 30 prób podania i mniej niż 100 metrów w przerwie.

Swój ostatni mecz zakończył z 24 przejazdami na 46 prób z odległości 123 jardów z jednym przyłożeniem i jednym przechwyceniem.

„To zabawne, ponieważ sukces nie jest taki, jak chcesz” – powiedział Rothlisberger. „To się naprawdę liczy. Taka jest historia mojej kariery: nie zawsze piękna, ale znajdujemy sposób”.

W pierwszej połowie Steelerowie stracili 71% podań w 35 z 49 agresywnych gier. Od poniedziałkowej nocy nie wygrali ani jednego meczu w tym sezonie, a co najmniej 70% ich gier zostało zaprojektowanych na basie. Steelers są teraz 2-7 w tym sezonie, kiedy Rothlisberger ma co najmniej 40 prób podania. Jedyne zwycięstwo było przeciwko Seattle w tygodniu 6.

Siehe auch  Tom Brady geht in den Ruhestand: Die größten Gewinner und Verlierer nach der Ankündigung des legendären Quarterbacks

Tak jak przez cały sezon, Rothlisberger pokazywał przebłyski swojej starej gry, jak fałszywe uderzenie w bas Ray-Ray McCloud Zdobycie 9 jardów nad środkiem w czerwonej strefie. Poprowadził akcję w drugiej kwarcie z rzutem przyziemienia na 5 jardów Dionde Johnson, seria pięciu meczów The Steelers zakończyła się bez punktów w pierwszej połowie.

Ale miał przechwycenie – jego 210. okres przejściowy w karierze, w tym Terry Bradshaw w historii własności – został dwukrotnie zwolniony. 2,82 jarda, które wykorzystał za próbę w pierwszej połowie, było najniższym ze wszystkich rozgrywających w pierwszej połowie tego sezonu. Skończył pierwszą połowę średnio 1,4 jarda.

Ale kiedy Steelerowie skupili się na ręce Rothlisbergera w jego pożegnalnej grze, wycofał się. Naji Harris 188 jardów z 28 karatów pokazało wizję przyszłości, ustanawiając nowy rekord własności dla debiutantów z 1172 jardami.

Był to jego trzeci mecz na 100 jardów, drugi najwyższy w debiutanckiej grze Steelersa od czasu siódmego Franco Harrisa w 1972 roku. Mecz zakończył z 37-jardowym przyłożeniem – najdłuższą gonitwą w sezonie – krótką. Więcej niż minuta do grania. Po skontaktowaniu się z poniedziałkową nocą miał 135 jardów szczytu, z większością graczy w tym sezonie i Steelerem przez ostatnie 10 sezonów.

DJ WattInną wartą uwagi częścią przyszłości Steelerów był instrument z czterema dodatkowymi wymówkami w karierze poniedziałkowej nocy, co pchnęło go do 21,5 wymówek w tym sezonie, blisko rekordu jednego sezonu Michaela Strahana w 2001 roku. Jako drużyna Steelersi zwolnili Mayfield dziewięć razy w poniedziałek wieczorem.

W poniedziałek wieczorem Rothlisberger miał swój zwyczaj przedmeczowy. Ostatnia rozgrzewka pojawiła się dopiero na 46 minut przed rozpoczęciem meczu. Objął właściciela mniejszości Steelers, Thomasa Dale’a, który w poniedziałek opublikował ogłoszenie na pierwszej stronie Pittsburgh Post Gazette, dziękując rozgrywającemu po jego odejściu. Dale miał również na sobie czarną koszulkę Rothlisbergera.

Siehe auch  Bei Katie Couric wurde Brustkrebs diagnostiziert

Na początku przedrozgrzewki właściciel i prezes Steelersa, Art Rooney II, podziękował Rothlisbergerowi na tablicy wideo za „najlepsze 18 lat”, ale poza tym Steelers złożył hołd rozgrywającemu. Podczas czwartej kwarty „Renegade”, do najważniejszych wydarzeń nie dodano żadnych dodatkowych momentów związanych z Rothlisburgiem.

Ale zgodnie z oczekiwaniami, Rothlisberger był ostatnim graczem, który został ogłoszony osobno i wyszedł z metra przy głośnym aplauzie 63 624 fanów na Haynes Field, którzy po swoim debiucie eksplodowali hasłem „Let’s Go Ben”. Fani, uzbrojeni w znaki pożegnalne, skandowali hasła na całym stadionie przez cały mecz, żegnając się ze swoim właścicielem, rozgrywającym.

Na minutę przed końcem Rothlisberger był na uboczu, podczas gdy rozgrywający przytulali innych graczy na uboczu, a tłum skandował „Dziękuję, Ben”. Następnie, Trey Norwood Na 10 sekund przed końcem Rothlisburger przechwycił Mayfield i ponownie strzelił gola na Haynesfield.