April 24, 2024

Migrelo – Polacy w Niemczech

Finden Sie alle nationalen und internationalen Informationen zu Deutschland. Wählen Sie im City Stuff Magazin die Themen aus, über die Sie mehr erfahren möchten

„Czwartkowa noc piłka nożna“ – ogłoszenia na żywo Green Bay Packers vs Arizona Cardinals

NFL Week 8 ujawnia swoją obecność po skoku z potęgą czwartkowej nocy starcia Aaron Rodgers I Green Bay Packers (6-1) i Kyler Murray I Arizona Cardinals (7-0).

Od początku sezonu Packers wygrali sześć meczów z rzędu, przegrywając 38:3 z New Orleans Saints w Jacksonville na Florydzie. Tymczasem karty zdobyły prestiżowe wyróżnienie jako jedyna niepokonana drużyna w NFL.

Historycznie rzecz biorąc, Green Bay dominował w serii, ale wygrał ostatnie trzy spotkania między zespołami z Arizony. Jeśli jesteś podekscytowany, powinieneś wiedzieć, że dwa z ostatnich trzech meczów między zespołami (w tym po sezonie) były dogrywkami.

Will Rodgers – Jego ulubionym celem jest gra bez WR Tawante Adams (COVID-19 / Lista rezerwowa) – Czy potrafisz prześcignąć jedną z najlepszych defensyw NFL w tym sezonie? A może Murray i Morze Czerwone będą nadal rosnąć i zajmować idealny sezon dla Miami Dolphins z 1972 roku?

Mamy grę. Packers nie czekali długo w drugiej kwarcie (dokładnie 12:54) i nawet nie zdobyli wyniku za elitarny atak z biegu do tyłu. Aaron Jones, który rzucił się ze środka na 2 jardy do przyłożenia.

Udaje się do Arizona Wildgate po pierwszy wynik tego wieczoru i to też się stanie Chase EdmundsPierwsze przyłożenie w sezonie.

Przyłożenie następuje na dużym obcasie Diandre Hopkins Play – Jego przyłożenie z 61 jardów zostało anulowane karą za maskę (15 jardów), ale sposób, w jaki grał w defensywie i sprawił, że White Open był lepszy.

Szczerze mówiąc, DHop jest inny.

Siehe auch  Der 50.000-Dollar-Betrug: Die FTC, die CIA und Amazon von Charlotte Cowles vom NY Magazine