Migrelo – Polacy w Niemczech

Finden Sie alle nationalen und internationalen Informationen zu Deutschland. Wählen Sie im City Stuff Magazin die Themen aus, über die Sie mehr erfahren möchten

David Bell, łopian szok numer 2 na Kinnick Stadium Iowa

To jest dwutygodniowa historia Iowa.

W zeszłym tygodniu hokej był na szczycie świata z wygraną Stan Ben Ostatni AP zepchnął ich na 2. miejsce w plebiscycie Top 25. W sobotę Iowa otrzymała skargę z rąk uczestnika konwencji Big Ten Łopian.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej pakietów gier na FOXNEWS.COM

Odbiorca Burdock White David Bell (3) biegnie od defensywnego obrońcy Iowa Matta Hankinsa po tym, jak złapał podanie w pierwszej połowie meczu w sobotę, 16 października 2021 r. w stanie Iowa.
(Zdjęcie AB / Charlie Neiberg)

Burdo zrzucił w sumie 464 jardy na Iowa i pozwolił Hokejowi raz przekroczyć linię bramkową. Producenci kotłów odnieśli swoje pierwsze zwycięstwo z przeciwnikiem rankingowym od listopada 2018 r., 24-7. Ostatnie zwycięstwo łopianu przeciwko rankingowemu przeciwnikowi przyszło przeciwko Iowa.

Aidan O’Connell prowadził grę podań Burdo, przechodząc z 30 do 40 na 375 jardów i dwa przyłożenia. Zdobył też wynik na boisku.

LSU, wybór poważnych problemów z Auburn

Rozgrywający Burdoe Aiden O'Connell (16) świętuje z szerokim odbiornikiem Davidem Bellem (3) po zdobyciu 6 jardów przyziemienia w pierwszej połowie meczu w sobotę, 16 października 2021 roku w Iowa.  .

Rozgrywający Burdoe Aiden O’Connell (16) świętuje z szerokim odbiornikiem Davidem Bellem (3) po zdobyciu 6 jardów przyziemienia w pierwszej połowie meczu w sobotę, 16 października 2021 roku w Iowa. .

David Bell, który szybko zremisował w NFL, złapał 11 podań i przyłożenie na 240 jardów. DJ Sheffield dodał 48 chwytów i osiem chwytów na przyłożenie.

Obrona Purdue była przez rozgrywającego Iowa Spencera Petrasa, który rzucił cztery przejęcia w grze. Cam Allen miał dwie możliwości, a Kieran Douglas i Tetrick Maggie inne. Petras zakończył z 17 na 32 z 195 jardów.

Ivory Kelly-Martin był 23 jardów nad ziemią i Lone Touch Down. Tyler Gutson był trzymany do 68 jardów na ziemi.

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację Fox News

Purdue roku przesunęło się do 4-2, a Iowa spadła do 6-1 po zwycięstwie Penn State w zeszłym tygodniu. Porażka pozbawia Hokejów zwycięstwa w 12. meczu i podkopuje ich nadzieje na awans do piłki nożnej.