Finden Sie alle nationalen und internationalen Informationen zu Deutschland. Wählen Sie im City Stuff Magazin die Themen aus, über die Sie mehr erfahren möchten

Miami Gardens, ul. – Dua Dakovilova opuściła boisko, rzuciła piłkę do kontuzjowanej lewej ręki i machała rękami w uznaniu wiwatów.

„Twój!“

„Twój!“

„Twój!“

Następnie zatrzymał się przed wejściem do metra, aby podnieść łuk, co jest rzadkim momentem dla Miami Dolphins w tym sezonie.

Xavier Howard został zmuszony do potknięcia się i powrócił 49 jardów do lądowania, Dacovilova zszedł z ławki i zakończył swój wieczór z wynikiem 2:19 z 1 jardowym podstępem, a Delfiny ogłuszyły Baltimore Ravens 22-10 w czwartkowy wieczór .

„Każdy sukces jest dobry” – powiedziała Dakovilova. „Żadne plotki, żadne zewnętrzne czynniki hałasu nie mają nic wspólnego z tym, co zrobiliśmy dzisiaj”.

The Dolphins (3-7) strzelili trzy gole z pola od Jasona Sandersa, drugie zwycięstwo od pięciu dni. Tacovilova – który nie mógł wystartować z powodu złamanego palca lub ręki w rzucie w lewą stronę – oddał 158 jardów w odsieczy Jacobiemu Precitowi, który przekroczył 156 jardów i musiał odejść z kontuzją prawego kolana w trzeciej kwarcie.

– Myślę, że w meczu ciężko jest wejść w drugiej połowie – powiedziała Dakovilova. „Musisz się rozgrzać i wrócić do nastroju, aby wejść do środka i zagrać, ale to jest NFL. Musisz być gotowy w każdej chwili.

Dua Takovilova świętuje zwycięstwo Kruków 22-10 nad delfinami.
Obrazy Getty

Baltimore zakończył serię 51 meczów w sezonie zasadniczym z co najmniej 14 punktami – to druga najdłuższa seria w historii NFL po serii 63 meczów rozgrywanych przez Nową Anglię w latach 2009-2013.

Przekonująca decyzja, w której.

– Graliśmy źle i to był powód naszego treningu – powiedział trener Ravens, John Harbaugh. „Zaczyna się ode mnie. Nie wykonałem dobrej roboty, przygotowując je.

Obrona Miami doznała kontuzji rozgrywającego, a jego miejsce zajął kontuzjowany mężczyzna, a jedyną podróżą do strefy finałowej w pierwszych 57 minutach był atakujący liniowy. Piłka nad linią bramkową – nie liczy się tylko dlatego, że nie jest kwalifikowanym biorcą.

Siehe auch  Prezydent Joe Biden ogłosił, że 450 000 dolarów nie zostanie przekazanych rodzinom, które podzieliły się przez granicę pod rządami Trumpa

Nie ma znaczenia. Przestępstwo było adekwatne, a obrona zrobiła więcej niż adekwatna.

– Obrona grała lepiej – powiedziała Dakovilova.

Lamar Jackson ukończył 26 z 43 podań na 238 jardów, a Baltimore było przyłożeniem (6-3). Mark Andrews strzelił dla Ravens, które zdominowały Miami w ostatnich trzech spotkaniach zespołu do czwartku – 137-16.

Lamar Jackson
Lamar Jackson trafił 26 z 238 jardów 43 podaniami, ale to nie wystarczyło, by zepsuć gwiazdorską noc Duy Dakovilovej z ławki.

Nie tym razem. Nawet w pobliżu.

„Musimy iść do pracy” – powiedział Harbaugh. „Musimy być jeszcze lepsi”.

Presett ukończył 52 jardów do Isaiaha Forda w późnej połowie, co okazało się zepsutą grą, która okazała się najdłuższym osiągnięciem Miami w sezonie – w każdym razie do tego czasu. Sanders dodał żeton, dając Dolphins prowadzenie 6-3 w przerwie i jakoś dobre prowadzenie.

Złapany przez Andrewsa to Baltimore 15-10, wygląda na to, że Miami było na linie. Takovilova znalazła Alberta Wilsona z 64 jardami przewagi – najdłuższym zagraniem w Miami w sezonie i najdłuższym podaniem w karierze Takovilovej w NFL – na około trzy minuty przed końcem, a następnie spróbował 1, by przypieczętować zwycięstwo w QB.

Dua Takovilova
Aby pomóc Baltimore Ravens wygrać 22-10, Dua Dakovilova rzuciła na 158 jardów w odbiciu Jacobiego Precita.

– Nie zagraliśmy zbyt dobrego meczu piłkarskiego – powiedział Glass Campbell z defensywy Ravens. „Pod koniec dnia grali lepszą piłkę nożną niż my dzisiaj”.

Błędy blisko finału przez pierwsze 55 minut meczu, rozegrane w połowie trzeciej kwarty, kiedy Dakovilova zakończyła podaniem do praworęcznego Roberta Hunta. Liniowy uderzył w linię bramkową, przewrócił się i wydawał się dosięgnąć piłki nad samolotem.

To się i tak nie liczy. Hunt nie był kwalifikacją, Delfiny zdobyły cel z pola i prowadziły 9-3.

Dua Dakovilova przypieczętowała grę dla Dolphins z wynikiem 2:19 z 1-jardowym podstępem podkreślającym jego noc.
Getty

Wkrótce w końcu doszło do DT. Howard usuwa piłkę Sammy’ego Watkinsa, odbierającego Ravens, po złapaniu piłki w posiadaniu Baltimore, podnosi piłkę i podnosi Miami 15-3.

– Świetna gra – powiedział trener Dolphins Brian Flores. „X, wykonał dla nas świetną robotę, pojawił się ponownie, wykonał świetną grę w wielkim momencie. Potrzebowaliśmy tego. Wyjął go, zgarnął i strzelił. Świetna gra w grze.”