April 26, 2024

Migrelo – Polacy w Niemczech

Finden Sie alle nationalen und internationalen Informationen zu Deutschland. Wählen Sie im City Stuff Magazin die Themen aus, über die Sie mehr erfahren möchten

Patriots at Goldscore: Jonathan Taylor pokonuje próbę powrotu do Nowej Anglii 67-yard DT.

Przez pierwsze trzy kwarty drużyna Indianapolis Golds w sobotnim meczu z Patriotami trzymała się mocno. W tym rozszerzeniu byli w stanie zamknąć klub Billa Belichicka, który nadal umieszczał na tablicy 20 punktów bez odpowiedzi. Jednak w czwartej kwarcie Nowa Anglia zaczęła błyszczeć życiem, gdy pokonali 17-0, aby doprowadzić ich do bramki na krótko przed dwuminutowym ostrzeżeniem. Ale gdy fale obróciły się na korzyść Patriotów, Goldowie postanowili zapukać do drzwi Jonathana Taylora.

Zaledwie dwie minuty przed końcem meczu, po drugiej i ósmej próbie, Taylor zmiażdżył przyłożenie z 67 jardów, które całkowicie zepsuło grę dla Indianapolis, wygrywając 27-17 w 15 meczach w tym tygodniu. Seria wygrywa w siedmiu meczach dla Nowej Anglii.

To była niezwykła noc dla Patriotów, którzy cierpieli z powodu problemów drużyn specjalnych – w tym wycofanego zablokowanego buntu za Touchdown – oraz ataku i obrony w losowej grze. Indie dobrze wykorzystały te błędy i były w stanie wyskoczyć z tego wczesnego frontu, co pomogło złagodzić spóźnioną próbę odwrotu patriotów.

Carson Vents nie został poproszony o dużo ciężkiego podnoszenia w podań, ponieważ ukończył tylko pięć z 12 rund w nocy na 57 jardów, jedno przyłożenie i przechwycenie. W nocnej grze gra znakomicie z szacunkiem na nogach, przerzucając kilka pierwszych upadków w ważnych miejscach. Taylor ukończył 170 jardów na ziemi, wliczając w to udany wynik. W międzyczasie Mac Jones zajął 26. miejsce na 45 na 299 jardów, dwa przyłożenia – dla Huntera Henry – i dwa pix.

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak powstała ta gra, zapoznaj się z naszymi daniami na wynos poniżej.

Dlaczego Golds wygrał?

W pierwszych trzech kwartach Indianapolis w większości potrafiło wykorzystać błędy Nowej Anglii i wykorzystać dwa kluczowe mecze. Słabość Patriotów w ratowaniu biegu jest ogromna. Tego wieczoru drugi atak klubu był w pełni widoczny w posiadaniu piłki, kiedy przeszli 78 jardów prawie do ziemi. Kulminacją było pierwsze przyłożenie w grze, kiedy Wentz podał losowo do Nyheima Hinesa po snapie do Taylora. W pierwszej połowie przez grę biegową przeszły 122 biegi z łącznej liczby 160 jardów w Indiach.

Siehe auch  Manchester City stand auf und erreichte das Halbfinale der Champions League, als Atletico Madrid versuchte, sie zu schikanieren.

Gdy Indy pokonał tę przewagę, mógł również wykorzystać ogólnie złą grę Patriotów. Goldowie byli w stanie zablokować piłkę po tym, jak Nowa Anglia pozwoliła obrońcy Goldsów przebiec linię bez kontuzji i położyć rękę na piłce nożnej. Został natychmiast odzyskany przez Golds w ostatniej strefie, aby stworzyć dwupunktowe prowadzenie.

Mimo, że Patriots starali się powrócić w drugiej połowie, zdążyli w porę opanować sprzęgło. Przyłożenie Taylora w czwartej kwarcie było wyraźnym przykładem, ale złapanie bramki przez Nowej Anglii po zrzuceniu piłki poniżej linii 2 jardów w Indianapolis okazało się ogromnym zamachem w meczu. Gdyby Patrioci znaleźli ostatnią strefę podczas tej jazdy, straciliby zaledwie sześć, a drugi na czwartej pozycji Huntera Henry’ego dałby im prowadzenie.

Kiedy Vents miał spokojną noc w powietrzu, był bardzo napięty w nogach. Wszystkie trzy zmiany czwartego w Indianapolis zostały dokonane przez Vents Sneak, co skutkowało umieszczeniem punktów na planszy lub wymazaniem zegara w późnym meczu.

Dlaczego Patrioci przegrali

Patrioci byli wrogami narodowymi przez pierwsze trzy kwarty gry. Było wiele nienaturalnych sztuk zespołu Phila Belichicka, które przyczyniły się do wczesnego zacofania Patriotów.

By rozpocząć dzień agresywnie, przez chwilę dobrze poruszali piłką. Kiedy weszli do granicy Indianapolis w otwierającym posiadaniu piłki, upadli: Kendrick Bourne rzucił się na 1 jard w końcowej rundzie, Shock Mason oddalił karne podanie z 14 jardów, a następnie Jones został zwolniony za 15 przejazdów. – Strata stoczni, która zepchnęła Patrioty na czwarte i 30. miejsce.

W nocy Nowa Anglia wykonała osiem rzutów karnych na 50 jardów i jeden przyczynił się bezpośrednio do szachownicy. W pierwszym posiadaniu Indii w drugiej połowie, kicker Michael Batclay nie trafił w bramkę z 46 jardów. Jednak specjalny zegar Patriotów, Brandon King, spalił, co nie tylko dało Badgeleyowi kolejny strzał, ale także zepchnęło go 5 jardów bliżej. W końcu uderzył przy drugiej próbie i powiększył przewagę Goldsów do 20.

Siehe auch  Brazylijska komisja głosowała za zaleceniem zarzutów karnych przeciwko Bolzano

Takie błędy miały wpływ na drużynę przez pierwsze trzy kwarty. Zostali zatrzymani po raz pierwszy w pierwszej połowie po 2 października 2016 r. przeciwko Bills – ogólnie pamiętany jako mecz, który rozpoczął Jacoby Presset i zawiesił Toma Brady’ego dla Patriots w miejsce kontuzjowanego Jimmy’ego Carpolo.

W 15. tygodniu Patriots zajęli 26. miejsce w lidze pod względem procentowego przyłożenia w Czerwonej Strefie. Ten problem podniósł głowę w tym meczu, podobnie jak Jones grający w pierwszej połowie na dwie minuty przed linią sześciu jardów Goldsów. Po doprowadzeniu piłki do linii 2 jardów w Indiach Patriots zmuszeni byli zadowolić się rzutem na bramkę w późnej fazie gry.

Oczywiście zatrzymanie biegu w tej grze było dużym problemem, ponieważ był to jeden z niewielu słabych punktów obrony. Te obawy były odczuwalne przez całą grę, gdy zespół rzucił się na 226 jardów po 5,8 jardów na samochód.

Punkt zwrotny

Pomimo niepowodzenia w meczu Taylora z przyłożeniem (dotkniemy go), podstępna wielka chwila, kiedy Colts odnieśli zwycięstwo, doprowadziła Patriotów do kosza z gry o 8:57. Czwarta ćwiartka. Zamiast zająć czwarte miejsce i zdobyć bramkę na linii 7 jardów w Indianapolis, Belichick zdecydował się wykopać bramkę z pola, aby zbliżyć swoją drużynę do 10 punktów. Byłaby to niebezpieczna decyzja, ponieważ Nowa Anglia potrzebowałaby dwóch dodatkowych piłek, aby wyrównać grę lub objąć prowadzenie. Jeśli Belizek zdecyduje się na to, a Patrioci odnajdą ostatnią nogę w tej czwartej próbie, będą potrzebować tylko jednego posiadania, aby zdobyć przewagę nad Dutch Town.

Gra o tron

Bieg na 67 jardów Taylora wciągnie go głęboko w rozmowy o MVP, ponieważ ten bieg był boksem, którego Colts potrzebowali do zwycięstwa. W tym czasie Indy trzymał się trzypunktowej obecności i próbował utrzymać przy życiu napęd, aby zabić zegar. Zamiast po prostu przesuwać łańcuchy, Taylor przedłużył „obecność Goldów”, co skutecznie wyeliminowało szanse Patriotów na powrót.

Siehe auch  Peter Brook, legendärer Regisseur von Scale and Humanity, stirbt im Alter von 97 Jahren

To jedenasty z rzędu mecz Taylora z Touchdown, najdłuższa aktywna passa w NFL od 12-meczowej passy latynoamerykańskiego Tomlinsona w 2004 roku. James z Hall of Famer Edgar, złotnik, był jedynym graczem w historii NFL, który osiągnął wiek 23 (35 lat) z największą liczbą przyłożeń (Taylor kończy 23 lata w styczniu).

Co dalej

Stąd Patriots wrócą do Foxborough i będą czekać na ważny mecz z rachunkami za bawoły na Gillette Stadium. Tymczasem Golds wyruszą w dalszą drogę, by spotkać się z kardynałami w Arizonie w Boże Narodzenie.